INTUITIVNÍ A FUNKČNÍ

Samozřejmě, že můžete získat „návod k použití“, ale pravděpodobně jej nebudete vůbec potřebovat. Nové struktury menu s intuitivním ovládáním jsou dostatečně vysvětlující. Všechny tři Küppersbusch řady jsou vybaveny barevnými TFT displeji. Displeje s vysokým rozlišením umožní z každého úhlu perfektní čitelnost – bez ohledu na to, kde jsou Vaše spotřebiče umístěny.

Naši experti vyvinuli obzvlášť jasnou strukturu menu s intuitivní navigací založenou na odlišných symbolech a možnosti přímé volby – podobně jako u ovládacích prvků na chytrém telefonu. To Vám umožní plně se soustředit na vaření.

 

Plně prodloužitelné výsuvy s PerfectStop:

Plně prodloužitelné výsuvy jezdí neuvěřitelně hladce a jsou zároveň velmi pevné (udrží až 22 kg). Takto můžete – i když pečete těžší pokrmy – snadno vysunout a zasunout pekáče s pokrmy. Zarážka funkce PerfectStop zabraňuje tomu, aby pekáče klouzaly zpátky do trouby a umožní Vám například obrátit a podlít pečeni v troubě.

Poznámka: Pokud budete troubu čistit pomocí funkce pyrolýzy (až 500°C), vyjměte nejprve výsuvy z trouby, neboť odolají teplotě pouze do 300°C. Demontáž je jednoduchá: díky příchytkám a uzavřeným profilům jdou snadno odstranit.