Varné desky nemusí být černé! Küppersbusch Vás hýčká možností výběru: kromě klasických černých varných desek vyrobených z vysoce lesklého nebo matného skla – můžete zvolit diskrétní šedou (viz obrázek vlevo) nebo dokonce čistě bílou. Poté zbývá rozhodnout se, jakou zvolit hranu desky.

Nerezové lišty
Varná deska je v přední a zadní části opatřena elegantními lištami z nerezové oceli. Při této variantě lze použít spojovací lištu VarioLine pro kombinování několika prvků varné desky.

Zkosený okraj
Zkosená hrana skla (fazeta) ohraničuje celou varnou desku a propůjčuje jí sofistikovaný vzhled. Bez ostrých hran nebo rohů. Do roviny s deskou
Varná deska je zapuštěna přímo do pracovní desky a poskytuje Vám tak zcela rovný pracovní povrch. Velkou výhodou této varianty je velmi snadné čištění hladké plochy. “C” hrana skla však umožňuje i klasickou montáž shora (na pracovní desku).

EFEKTIVNÍ A ČISTÉ

Téměř stejně tvrdý jako diamant: Povrch Küppersbusch jednotky indukční varné desky s odsavačem KMI 9850.0 a KMI 9800.0 a indukční varné desky KI 9850.0 a KI 8820.0 je vylepšen o SCHOTT CERAN® Miradur ™.